Це варто знати! До якого рівня та за скільки часу падає температура в квартирі в разі вимкнення опалення – відповідь експерта

При відключенні опалення в будинках “хрущовського” типу температура впаде до 10-12°C приблизно за півтори-дві доби. Якщо мова йде про більш нові, утепленні споруди, то вони протримаються довше. Про це розповів “Обозреватель” голова правління Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко. Він зазначив, що те, скільки часу піде на “охолодження” квартири залежить саме від типу будинку, передають Патріоти України.

“В кожному будинку це по-різному. Якщо, наприклад, це “хрущівка”, яка бетонна, ці будинки дуже швидко “остигають” і там температура падає до 10-12°C за півтори-дві доби, тобто будинок повністю охолоджується. Якщо це будинок сучасний, утеплений, там будинок може триматись без опалення і 3 доби і більше. Тому що там будинок все ж таки як термос працює, і температура тримається більш краще”, – додав експерт.

Проте до 0°C та нижче температура в квартирі, за умови проживання там людей, точно не опуститься. “До нуля температура в приміщенні не впаде. Тому що там, наприклад, будуть працювати ті ж газові камфорки, або люди самі дихають, це також впливає на температуру. До нуля температура може опуститися, якщо там ніхто не буде жити, тоді так”, – підсумував Попенко.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN