Це вже край! На Росії вигадали нову причину, чому Україні ніяк не можна вступати до НАТО

Глава МЗС РФ Сергій Лавров озвучив нову версію, чому Києву не слід приєднуватись до Північноатлантичного Альянсу – нібито Україна до цього «не готова».

Деталі: Москва продовжує наполягати на тому, що Україна за жодних обставин не повинна вступати до НАТО, оскільки це «підірве відносини РФ та Заходу», і взагалі Україна нібито не готова до членства.

У черговій заяві Лавров натякнув, що під час вступу до Альянсу всі країни НАТО стануть на захист України, а це абсолютно не влаштовує Росію.

Пряма мова: «Щоразу виходить, що лінія, яку вони (НАТО — УП) повинні обороняти, зсувається все на схід… Зараз вона вже впритул підійшла до України. Цю країну теж хочуть туди затягнути».

Деталі: Лавров додав, що «всім зрозуміло, що Україна не готова і жодного внеску у зміцнення безпеки НАТО не зробить». Кого саме він мав на увазі під «усіма», глава МЗС РФ не уточнив.

«Це реально підірве відносини з Російською Федерацією, оскільки стане грубішим порушенням офіційного політичного зобов’язання, яке брали на себе президенти США та інших країн-членів Альянсу. Нехай себе втішають тим, що він є оборонним. Нам від цього не легше. Лінія оборони наблизилася вже впритул», — додав Лавров.

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар