Ці 5 секретів змусять вашу дієту працювати значно швидше

Дієту можна зробити більш ефективною.

Лікарі не радять вдаватися до швидких і тим більше екстремальних дієт та нагадують: кращий спосіб скинути вагу — поступово змінювати спосіб життя і харчові звички. Але ці п'ять порад допоможуть прискорити процес і швидше досягти бажаного результату — абсолютно безпечно, інформує Ukr.Media.

Їжте, а не перекушуйте

Щоб уникнути стрибків інсуліну у крові, треба їсти часто — краще п'ять разів на день. Це одна з найбільш частих рекомендацій для тих, хто стежить за своєю вагою. Але є ще один невеликий нюанс: бажано з'їдати повноцінні порції, а не перекушувати. Як не дивно, але організм, змушений перетравлювати великі порції, у результаті спалює більше калорій — і ви парадоксальним чином худнете. Хочете швидше скинути вагу — їжте більше.

Тренуйтеся менше

Несподівано, правда? Але дослідження, у якому порівнювалися результати двох груп добровольців, продемонструвало: ті учасники експерименту, які займалися бігом півгодини на день, у результаті скинули на 33 % більше зайвої ваги, ніж ті, хто бігали 60 хвилин на день. Річ у тім, що наш організм прагне накопичувати, а не втрачати калорії, і якщо ми даємо йому занадто велике навантаження, він намагається надолужити втрачене — наприклад, уповільнює метаболізм. Оптимальний режим тренувань — півгодини "кардіо" 4 рази на тиждень. І не треба збільшувати їх час!

Перейдіть на цільнозернові продукти

Все дуже просто: продукти з цільного зерна містять більш "міцні" вуглеводи, для переробки яких організму потрібно більше енергії. Тому люди, у раціоні яких достатньо цільнозернових продуктів, мають менше проблем із надмірною вагою. Але уважно стежте за тим, щоб ці цільні зерна були по-справжньому цільними, а не обробленими.

Спіть у прохолодній кімнаті

Нещодавно проведене дослідження підтвердило: температура повітря у нашій спальні може регулювати активність білого та бурого жиру у нашому організмі. Нагадаємо, білий жир допомагає нам накопичувати енергію (і гладшати), а бурий — витрачати її (і відповідно, худнути). Так от, експеримент показав: у тих добровольців, які протягом місяця спали у більш прохолодній спальні, активність бурого жиру зросла на 42 %, а швидкість метаболізму — збільшилася на 10 %. Хочете схуднути — гарненько провітрюйте спальню перед сном!

Забудьте про чисті тарілки

Зрозуміло, мова не йде про те, щоб їсти з брудного посуду. А ось про "товариство чистих тарілок" і "з'їсти все до останнього шматочка" варто забути. Дієтологи нарікають, що через порушений контакт зі своїм тілом ми майже ніколи не зупиняємося після насичення і з'їдаємо більше, ніж нам насправді треба. Спробуйте залишати на тарілці приблизно 10 % від кожного прийому їжі — експерименти показують, що цей нехитрий спосіб допомагає скинути до 4 кілограмів за кілька місяців. І ніяких чистих тарілок!

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Ці 5 секретів змусять вашу дієту працювати значно швидше