“Ціль номер один для ураження”: Генерал ЗСУ розповів, коли українські військові зможуть вдарити по Керченському мосту

Керченський міст є ціллю номер один для українських військових. Про це заявив в інтерв’ю генерал-майор ЗСУ, який із перших днів керував обороною Миколаєва і Миколаївської області Дмитро Марченко, передають Патріоти України.

Відповідаючи на запитання про те, чи Керченський міст буде однією з цілей після того, як українські військові отримають обіцяну зброю, Марченко сказав: “Так, це 100%. Це не є секретом ні для їхніх військових, ні для наших військових. Ні для їхніх цивільних, ні для наших цивільних. Це буде ціль номер один для ураження”, – зазначив він.

За його словами це “ми ніби основну кишку підтягування резервів просто повинні обрізати. Як тільки обріжеться ця кишка, у них розпочнеться паніка”. “І повірте: ті, хто бігав у Сімферополі та Криму з російськими прапорами, вони швидко дістануть українські та бігатимуть з українськими. Ну, тому що, на жаль, населення там таке”, – сказав Марченко.

Відео дня:

Зазначимо, що через міст, зокрема, РФ перекидає свої війська й техніку на територію Криму, а потім і на південь України.

Джерело: Радіо Свобода

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Ціль номер один для ураження”: Генерал ЗСУ розповів, коли українські військові зможуть вдарити по Керченському мосту