Ціла рота окупантів з елітної дивізії відмовилася воювати в Україні – розвідка

Російські найманці продовжують масово відмовлятися від участі у кровопролитній війні проти України та розривають контракти. Якщо раніше йшлося про прості підрозділи, де солдати заздалегідь розуміли свою непідготовленість, то тепер ставати гарматним м’ясом відмовляються й елітні батальйони.

Про це журналістам “24 канали” розповіли джерела у службі зовнішньої розвідки. Комінтернівська танкова дивізія відмовилася від наступу проти ЗСУ у повному складі другої роти.

Контрактники, що залишилися, готуються до “великого бою”, але, запевняють спецслужби, серед окупантів геть-чисто відсутній войовничий дух. Виконувати злочинні накази вони мають намір, бо “повелися” на погрози чи обіцяні нагороди від командування.

“Вони знімають техніку з консервування і вантажать боєкомплекти, мабуть, геть-чисто відсутній інстинкт самозбереження. Оскільки і по поведінці, і розмовах між собою помітно, що противники України налякані та сподіваються уникнути прямого зіткнення з українськими військовими”, – передають ЗМІ дані розвідки.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Ціла рота окупантів з елітної дивізії відмовилася воювати в Україні – розвідка