Connect with us

Новини

Ціни на популярний салатний овоч здешевіли: скільки коштує і що чекати від вартості далі

Ціни на популярний салатний овоч у середньому на 16% нижчі, ніж наприкінці минулого тижня.

В Україні впали ціни на улюблений салатний овоч. При цьому ціни на ринку та в супермаркетах відрізняються. Йдеться про такий популярний продукт, як огірки. Виробники вважають, що зниження цін на цю продукцію обумовлено стрімким сезонним збільшенням пропозиції на ринку на тлі низьких темпів продажу. today.politeka.net

магазин, супермаркет, продукти

Так, в Україні зараз огірки продають за ціною 55-95 гривень за кілограм. Це в середньому на 16% нижче, ніж наприкінці минулого тижня. На ринку ціни дешевші. До того ж, там багато фермерів продають огірки прямо зі своїх грядок, тому немає тих націнок, які існують у супермаркетах.

Наприклад, за даними Мінфіну, середні ціни на огірки в супермаркетах значно вищі, ніж на ринку. Так, огірки гладкі продають у середньому за ціною 94,53 грн/кг. Щодо ціни на огірки довгоплідні, то їх у середньому супермаркти продають по 79 грн/кг.

Експерти зазначають, що локальні оптові компанії та роздрібні мережі закуповують товар невеликими партіями з огляду на невисокий попит серед кінцевих споживачів.

Водночас більшість учасників ринку не виключають подальшого зниження цін на огірки, оскільки обсяги збирання цього овочу в тепличних підприємствах зростають.

Джерело: EastFruit.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement