“Ця війна не завершиться ніяким договорняком і компромісом”: Гіркін заскиглив через провали окупантів на фронті (відео)

Ексглавар так званої “ДНР”, терорист та міжнародний злочинець Ігор Гіркін заявив, що російська армія у війні проти України повністю провалила свою зимову кампанію. Він визнав, що прорвати фронт на Донеччині загарбникам не вдалося. Відповідне відео з’явилося у Telegram.

Гіркін також визнав, що загарбники страждають від снарядного голоду і незабаром ситуація може вийти з-під контролю. “Зимову кампанію завершено. Що можна сказати за її підсумками? На жаль, необхідно зробити висновок про те, що вона завершилася невдало для ЗС РФ… Хід ми зробили, хід виявився невдалим. І наступний хід за противником… Поки наші частини брали одну лінію оборони, супротивник встигав побудувати дві нові в тилу… Прорвати фронт на Донбасі чи хоча б витіснити супротивника з Донбасу не вдалося”, – сказав Гіркін.

Терорист додав, що армія РФ страждає від снарядного голоду. Тому, як стверджує, вона не може діяти по широкій лінії фронту. Тепер російські окупанти змушені зменшити свої амбіції до кількох ділянок, а також відсутність високоточної артилерії, яка є у ЗСУ.

“Нічого подібного в системах HIMARS у російських збройних сил як не було, так і немає. Кремлівським старцям треба зрозуміти, що ця війна не завершиться ніяким договорняком і компромісом… Найголовніше завдання цієї весни – відбити їх удар, до якого вони активно готуються і накачують військову техніку… Якщо ми його знову пропустимо, як пропустили операцію у Харкові, боюся, ситуація може остаточно вийти з-під контролю: як військова, так і військово-політична”, – сказав Гіркін.

Загалом терорист упевнений, що такими темпами РФ нічого не світить. Тому як вихід вважає, що потрібно “громити Україну” на інших ділянках фронту. Крім того, Гіркін прогнозує новий наступ ЗСУ і каже, що він може закінчитися катастрофою для окупантів, наводячи приклад наступу ЗС РФ восени минулого року на Харківщині.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN