“Цифра “4” ще зіграє свою роль у долі України..” Карпатська мольфарка озвучила невтішний прогноз щодо термінів закінчення війни

Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовскі вкотре нагадала про те бачення, яке їй з’явилося на початку війни.

Учасниця “Битви екстрасенсів” Магдалена Мочіовскі в ефірі каналу “ГОВОРИТИ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ” розповіла, що знакову роль у бойових діях матиме цифра “4”. Саме за чотири тижні закінчилася активна фаза війни і ворог був вигнаний із Київської області, але війна не закінчилася за чотири місяці. news.dialog.ua

Дізнатись прогноз мольфарки Магдалени Мочіовські за термінами завершення війни можна з її інтерв’ю для каналу “ГОВОРИТИ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ” на YouTube.

Відомий екстрасенс озвучила думку, що цифра “4” ще зіграє свою роль у долі України, визначивши результат війни. На думку мольфарки, якщо йдеться не про тижні та місяці, то є ризик, що бойові дії затягнуться на чотири роки.

На тему того, чи варто чекати кінця світу на тлі численних військових конфліктів і загрози Третьої світової війни, що нависла, Магдалена Мочіовські впевнено заявила, що нічого подібного вона не бачить. Володимира Путіна відома в Україні провилиця відмовляється називати на ім’я, натякаючи, що це не його справжнє ім’я, а прізвища всіх російських тиранів завжди закінчуються на “ін”.

Між іншим, мольфарка припустила, що Путіну допомагають шамани. Саме в цьому його невразливість, але допомагають йому темні сили, а вони вимагають жертв.

На питання про те, коли помре глава Кремля, від учасниці “Битви екстрасенсів” прозвучало таке: “Його шлях вже більш ніж наполовину пройдено, але він їздить до Сибіру, ​​де проводить спеціальні магічні ритуали та живиться енергією”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 2 оцінки, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN
“Цифра “4” ще зіграє свою роль у долі України..” Карпатська мольфарка озвучила невтішний прогноз щодо термінів закінчення війни