“Цю передачу ж діти дивляться. Могла б хоч одягнутися!”: Тренера “Голосу країни-11” Дорофєєву пpисoрoмили за недоречне вбрання (фото)

“Цю передачу ж діти дивляться. Могла б хоч одягнутися!”: Тренера “Голосу країни-11” Дорофєєву пpисoрoмили за недоречне вбрання (фото) Новини

“Цю передачу ж діти дивляться. Могла б хоч одягнутися!”: Тренера “Голосу країни-11” Дорофєєву пpисoрoмили за недоречне вбрання (фото)

Співачка Надя Дорофєєва стала одним із зіркових тренерів в 11-му сезоні вокального шоу “Голос країни”. Незмінна ведуча проекту Катерина Осадча на своїй сторінці в “Інстаграм” поділилася першими фото зі зйомок “Сліпих прослуховувань”, передають Патріоти України.

На загальному знімку Монатік, Надя Дорофєєва та Олег Винник позують в компанії ведучих “Голосу країни” Юрія Горбунова і Катерини Осадчої. Користувачів Мережі трохи збентежив наряд Дорофеєвої. Під розстебнутим піджаком у співачки видніється ліф. Багато хто порахував таке вбрання перебором, як для ТБ.

“Дорофєєву не можна було одягнути? На головному каналі і в одному ліфчику”, – пише користувач. “А для нового члена журі Дорофеєвої могли стилісти щось пристойніше підібрати? Все-таки це вокальний проект, його діти теж дивляться!” – додала інша. “Що за прикид у Наді Дорофєєвої? Це нормально, так на центральному каналі виглядати?!” – запитує глядачка.

Користувачі в мережі неоднозначно відреагували на таке вбрання ведучої

А що ви думаєте з даного приводу . Вважаєте це припустимо?

Поділіться своїми думками в коментарях до посту

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN