Connect with us

Новини

“Туман війни”: полковник вказав ймовірні терміни початку контрнаступу ЗСУ

Published

on

Обговорення теми українського контрнаступу, що відбувається в інформаційному полі, є нічим іншим, як “туманом війни”, спрямованим зокрема й на ворога. Поки ж на початок атаки з боку Сил оборони України впливає погода.

На це УНІАН вказав військовий льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан. Він також розвіяв фейки про підготовку контрнаступальних дій української армії, інформує UAINFO.org.

“Те, що зараз відбувається в інформаційному полі, називається “туман війни”. І чим більше ми його напустимо, тим краще буде нашим військам, які почнуть наступ там, де росіяни не очікують”, – зазначив військовий експерт.

За його словами, “туман” напускається навмисно, й до реалізації цього приєднується навіть вище керівництво країни. Таку тактику Світан називає дуже грамотною і правильною, коли багато ресурсів підсвічують “туман війни”, напускаючи його на ворога.

Advertisement

“Багато суперечливої інформації. У росіян аналітичні центри намагаються проаналізувати цю інформацію, вони просто з розуму сходять”, – висловив переконання полковник у запасі.

Він порадив критично оцінювати будь-які висловлювання на цю тему. А також нагадав, що існують певні механізми ведення воєнних дій.

Щодо самого контрнаступу Сил оборони України експерт зазначив, що на нього впливають зокрема й погодні умови. На його думку, в країні можлива лише одна кампанія – літня, коли важка техніка найкраще змогла б рухатися на фронті. А така починається “із зеленню і сонцем” після того, як добре просохне ґрунт.

“Чим раніше почати цю компанію, тим краще. Тому що є всього лише п’ять-шість місяців для того, щоб її провести… Ми будемо наступати одразу, як тільки зможемо рухатися або сухою поверхнею, або буде поставлено завдання рухатися дорогами з твердим покриттям”, – пояснив Світан.

Advertisement

Не менш важливим для наступальних можливостей, додав полковник, є надання партнерами того озброєння, яке найкраще б підсилило українську армію перед атакою. Серед іншого, він вказав на необхідність авіації.

Прокоментуйте:
Advertisement