Тупицький похитнувся! Верещук вмазала – повинен мати гідність. Почули усі: жодної довіри – має піти

Різне

Народниий депутат Ірина Верещук прокоментувала ситуацію з головою Конституційного суду України Олександром Тупицьким, якого 28 грудня викликають до Офісу Генерального прокурора для повідомлення про підозру, повідомляє FB сторінка політика.

“Знову якісь плівки. Знову Тупицький. На цей раз підозра. Не даю юридичних оцінок або прогнозів у зв’язку з можливим врученням підозри голові Конституційного суду Олександру Тупицькому. Однак, хочу згадати про довіру і про гідність. Не може людина бути головою КСУ без довіри суспільства”, – написала вона.

Верещук додала, що державні діячі не повині втрачати гідність.

“Незалежно від подробиць підозри та результатів розслідування. Іноді, людина має йти, так би мовити, “у зв’язку з втратою довіри”.

Тепер про гідність. Не треба чіплятись за крісло. Треба мати політичну гідність і йти, незалежно від юридичних подробиць, бо немає суспільної довіри.

Нам, українським політикам, треба звикати працювати так, щоб мати довіру і мати гідність йти, коли довіри немає”, – резюмувала вона.

Нагадаємо, ДБР заявляло, що розслідує низку кримінальних справ, в яких перевіряється причетність Тупицького до скоєння злочинів у складі злочинної організаці.

Також Державним бюро розслідувань розпочато досудове розслідування за фактами самовільного зайняття земельної ділянки на території Криму, а також державної зради головою Конституційного суду України.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN