Тупицький шокований – ДБР прибули в КСУ. Вручення підозри – скандальний суддя буде відповідати. Українці в захваті!

Різне

Главу Конституційного суду Олександра Тупицького викликають в Офіс генпрокурора для вручення підозри. Повістка про виклик виявилася в розпорядженні LIGA.net.

За даними співрозмовника LIGA.net, близькому до процесу, повістку Тупицькому повинні вручити сьогодні.

У прес-службі КСУ відзначили в коментарі LIGA.net, що поки нічого не знають про повістку.

Співрозмовники LIGA.net не можуть уточнити, з якої конкретно справи викликають Тупицького. База реєстру досудових розслідувань є закритою, тому пробити по ній номер провадження з повістки також не можна.

За інформацією “24 каналу” ДБР уже прибуло до КСУ з повісткою.

Поки Тупицькому нічого не вручили, оскільки він в залі засідань розглядає справи.

У той же час 29 жовтня ДБР заявляло про розслідування ряду кримінальних справ, в яких перевіряється причетність Тупицького до скоєння злочинів у складі злочинної організації. 30 жовтня відомство відкрило проти нього справи за нібито фактами державної зради і незаконного відчуження земельної ділянки в тимчасово окупованому Криму. Тоді суддя відмовився йти на допит до правоохоронців.

Крім того, 21 грудня Схеми опублікували аудіозаписи розмов Тупицького з матеріалів кримінальної справи про незаконне заволодіння Зуєвським енергомеханічним заводом, який залишився на непідконтрольній Україні території Донбасу. У цій же справі підозрюється колишній глава Вищого господарського суду Віктор Татьков, який зараз в розшуку по іншій справі.

Нагадаємо, журналіст Сергій Іванов написав у себе в Facebook, що він отримав дуже хорошу новину – власник свежокупленої нерухомості в окупованому Криму, корупціонер і державний зрадник Тупицький, який поки що є главою Конституційного Суду України, прямо зараз отримує від ДБР новорічний подарунок у вигляді повістки на 28 грудня.

За словами Іванова, напевно, потрібно розуміти, що в цей день 28 грудня Тупицькому буде оголошено про підозру у вчиненні злочинів. Якщо так і станеться, це буде дуже добре, адже такі скотинячі витівки, наслідком яких є руйнування державних інститутів, прощати не можна. «Треба пакувати цих жлобів, поки вони тут «не впустили» все», – написав Іванов.

Відзначимо, не так давно журналісти-розслідувачі «Схем» оприлюднили факти, які можуть свідчити про те, що Тупицький був причетний до суддівського шахрайства. Зокрема, Тупицького звинувачують в тому, що він сприяв незаконному заволодінню одного з підприємств в Донецькій області, частку якого пізніше отримав.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN