Туреччина відпустила російське судно “Жибек Жоли” з краденим в Україні зерном: МЗС викликало посла

Туреччина відпустила російське вантажне судно “Жибек Жоли”, яке раніше затримали із викраденим в України зерном. Корабель привіз вантаж із тимчасово окупованого Бердянська

Про це повідомило Міністерство закордонних справ (МЗС) України. У відомстві зазначили, що Туреччина проігнорувала запит української сторони щодо арешту “Жибек Жоли”. news.obozrevatel.com

“Ігноруючи звернення української сторони, увечері 6 липня судно було відпущено”, – заявили в МЗС. Відомство заявило, що разом із міжнародними партнерами засуджує злочинні дії РФ щодо викрадення та вивезення з української території зернових до зарубіжних країн.

Ситуацію, що склалася, МЗС України назвало неприпустимою, а тому викликало посла Туреччини. “У зв’язку з неприпустимою ситуацією, що склалася, до МЗС України запрошено посла Туреччини в Києві”, – йдеться в повідомленні.

Відео дня:

При цьому в МЗС зазначили, що раніше судну не дали розвантажитися в турецькому порту. У той же час, російські пропагандистські ЗМІ, посилаючись на членів екіпажу, запевняють, що зерно все ж таки залишилося в порту.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Туреччина відпустила російське судно “Жибек Жоли” з краденим в Україні зерном: МЗС викликало посла