Connect with us

Новини

“Тут будь-яке слово може вплинути на результат”: У розвідці прокоментували передачу українських військовополонених Угорщині

Published

on

Україна наразі не має інформації про те, що українські військовополонені, про передачу яких оголосила Російська православна церква, знаходяться в Угорщині. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

За його словами, вони заздалегідь мали інформацію про підготовку інформаційно-психологічної операції з полоненим для відбілювання РПЦ на території Європи.

“Станом на зараз у нас не було інформації про те, що факт відбувся, що полонені вже знаходяться на території цієї країни і на свободі. Оскільки Україна – це цивілізована держава, то для нас справді головне – людина та її життя. Сподіваємось, що в результаті цих маніпуляцій з боку держави-агресора частина українців опиниться на свободі”, – сказав Юсов.

Речник відзначив, що наразі українська сторона працює над цим питанням – вже надіслані усі відповідні ноти та запити. “Тема насправді чутлива і тут будь-яке слово може вплинути на результат. Звичайно, ми будемо говорити з усіма учасниками цього процесу і з’ясовувати моменти. Але факт залишається фактом – Росія не виконує гуманітарне право і Женевські конвенції, а використовує їх та маніпулює ними в своїх інтересах”, – додав він.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement