Тварин у цирку більше не побачимо: у Верховній Раді підтримали доленосний законопроєкт

В Україні вирішили заборонити цирки з тваринами. Відповідний законопроєкт №5409 підтримав комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики. Про це повідомили зоозахисники організації UAnimals.

В Україні вже давно піднімалося питання про заборону використання тварин у цирках. Відзначається, що в 30 містах роботу таких цирків було заборонено, втім, на державному рівні закон прийнятий не був. Все змінилося 2 лютого, коли в комітеті Верховній Раді одноголосно прийняли законопроєкт №5409 про заборону цирків з тваринами.
Цирк з тваринами. Фото: скріншот youtube
Цирк з тваринами. Фото: скріншот youtube
За відомостями організації UAnimals в цирках щорічно страждає не менше сотні різних тварин. Ситуацію погіршують і нестерпні умови утримання, а також знущання під час дресирування. Тварини знаходяться в постійному стресі і тому ризик їх нападу на глядачів і дресирувальників значно збільшується.Відзначається, що при Мінкультури створили спеціальну групу, що складається з активістів UAnimals, зоологів і представників цирків, яка знайшла для тварин жили в цирках притулки і нові будинки. Там вони зможуть спокійно жити і відновлюватися після цирку, але вже після того, як народні депутати підтримають закон.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )