“Буде знищено”: пенсіонери з “загону” Путіна пригрозили Шольцу через танки для України і розповіли про “міць” армії РФ. Відео

Пенсіонери із “Загонів Путіна” записали нове звернення, в якому пригрозили канцлеру Німеччини Олафу Шольцу через танки для України. Вони пригрозили німецькому лідеру тим, що він та його Leopard 2 будуть знищені.

Відповідне відео з’явилось в соцмережах. У кращих традиціях кремлівської пропаганди фанатки російського диктатора заявили, що Шольц нібито виконує завдання президента США Джо Байдена.

“Шольц! Ти знову виконуєш завдання Байдена! Ти один із перших посилаєш свої Leopard. Інші країни ще думають: треба послати, не треба послати… А ти швидко виконуєш завдання. Але врахуй. Твої Leopard відпочивають проти наших танків Т-90М. Ти будеш знищений, всі вони згорять великим полум’ям!” – сказали вони.

Крім того, вони вирішили заохотити російських окупантів до знищення німецьких танків, а у якості винагороди пообіцяли подарувати тому, хто ризикне спалити Leopard, фіолетову футболку з майбутнім фігурантом міжнародного трибуналу.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( 1 оцінка, середнє 3 з 5 )