“Ты меня уважаешь?”: Вєрка Сердючка пригадала, як розпила пляшку горілки на двох із Зеленським (відео)

Український гуморист Андрій Данилко, більш відомий за образом як Вєрка Сердючка, поділилася спогадом, пов’язаний із президентом України Володимиром Зеленським. Так, знаменитість розповіла, що після одного з концертів, коли ще глава держави був актором “Кварталу 95”, вони зустрілися в готельному номері і відсвяткували виступ, йдеться у “Світському житті”, передають Патріоти України.

“Нещодавно була в Дніпрі. Сиджу, номер такий вже, вибачте на слові… Я пригадала, як ми після одного концерту сіли з Володимиром Олександровичем і випили пляшку смачної, холодної горілки! Яку, до речі, він приніс сам”, – пригадала зірка

Крім того, Сердючка, яка під час попурі до Дня Незалежності України виконала хіт “Океану Ельзи” – “Там, де нас нема”, відповіла, чому не зверталася за порадою до Святослава Вакарчука. “Мені коли щось треба зробити, я ніколи не раджуся. Мені запропонували цю пісню, я звичайно… Усі кажуть: “Ну, будь ласка, ну хто може ще заспівати “Океан Ельзи”. Іншої співачки не знайшлося”, – прокоментував виконавець.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Ты меня уважаешь?”: Вєрка Сердючка пригадала, як розпила пляшку горілки на двох із Зеленським (відео)