Connect with us

Новини

“Ти спокушаєш чоловіків”: у Калуші пенсіонерка назвала дівчину грішницею, бо та була в коротких шортах. Відео

Published

on

У місті Калуш Івано-Франківської області пенсіонерка засудила дівчину за те, що вона вдягла короткі шорти. На думку жінки, таким чином вона “спокушає чоловіків”, а значить “робить тяжкий гріх”.

Ролик про це дівчина на імʼя Анастасія опублікувала в TikTok (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). Він швидко зібрав понад 200 тисяч переглядів і багато коментарів.

“Дівчатка, я вас прошу. Ви будете потім терпіти, будете плакати, не знати, чому, розумієте. Це страшне буде”, – пригрозила літня жінка наслідками носіння шорт.

Судячи з контексту розмови, вона натякнула, що через шорти дівчина може стати обʼєктом небажаної уваги чоловіків, що може закінчитися для неї дуже погано.

Advertisement
"Ти спокушаєш чоловіків": у Калуші пенсіонерка назвала дівчину грішницею, бо та була в коротких шортах. Відео

У коментарях навпаки зазначили, що шорти в дівчини не такі вже й короткі, а звичайної довжини для цього одягу. Крім того, коментатори наголосили, що у випадку з домаганнями звинувачувати треба не жертву та її вбрання, а того, хто чіпляється до людини.

“То може це чоловікам не треба спокушатись? Чи то вже не гріх?”, “Бабуля, це лише ваша думка і віра. Ідіть собі і не зупиняйтесь”, “Тобто жінка спокушає чоловіка, а чоловік, який дивиться на інших жінок і слина капає, то великий молодець”, “Ну та най не спокушаються, це вони грішать, а не дівчатка”, – писали під роликом.

Прокоментуйте:
Advertisement