“Ти тонутимеш у темряві невігластва”: “Пташка” з “Азовсталі” вразила українців потужним реквіємом до ворога

Парамедикиня з Тернополя Катерина Поліщук, відома під позивним “Пташка”, вразила українців потужним реквіємом до ворога-Росії. Героїня назвала окупантів “нікчемними, котрі тонутимуть в темряві свого невігластва”, передають Патріоти України.

У тексті також йдеться про пропаганду, образи українців з боку росіян та перемогу в війні. Допис з’явився в Instagram зірки.

“Називай мене демоном, ворогом, дитиною, нацисткою, божевільною, називай фальшивкою, проєктом чи артисткою, нікчемою, непотребом, називай мене сімома гріхами, зрадою, брехнею чи блефом. Можеш навіть назвати мене ніким. Але ти залишаєшся нікчемним вишкребком безрідної -Росії, а я – дочка своєї нації, за яку, і за найкращих її синів я боротимусь до останньої краплі крові та подиху”, – написала Катерина Поліщук.

“Пташка” наголосила, що за тероризм та зраду всі причетні до геноциду українців будуть покарані. “Ти будеш тонути в темряві свого невігластва, а я прославлятиму Україну в її розквіті та буянні сили і мужності її дітей. І зроблю все, щоб ти зігнувся в багні своєї пропаганди, вороже, щоб твоє просвітління було болісне. Зраду і тероризм не змити навіть твоєю тхнучою кров’ю. Ти не зрозумієш мене, вороже, але я не бруднитиму свого рота твоєю мовою. Хоч я її знаю, а ти моєї – ні. Ти приречений програти, бо ти програв війну, почавши її з моїм народом – народом, що бореться, вірить, співає”, – закінчила парамедикиня.

За ніч її реквієм зібрав 10 тисяч лайків та безліч схвальних коментарів. Текст Катерини Поліщук розхвалили за сильний посил та правильні слова. “Слова пронизують душу”, “Надпотужно. Низький уклін за все що робите, за те, що справжня”, “Сильна і непереможна донька України”, “Сильно і безкомпромісно”, – йдеться в повідомленнях.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN