Connect with us

Новини

“Ти взагалі знаєш, хто я!?”: ректор київського ВНЗ вляпався у мовний скандал

У Національній академії прикладних мистецтв у Києві працює ректор-українофоб.

У Києві ректор-українофоб вигнав студентку, яка проти російської мови. Це сталося у Національній академії прикладних мистецтв, а ректора-українофоба звуть Олександр Луб’янський. Деталі скандалу описала у своєму Instagram журналіст Емма Антонюк.today.politeka.net

Історією з журналісткою поділилася Марічка Довгополюк, яка навчалася у Національній академії прикладних мистецтв. Дівчина розповіла, що під час перших зборів ректор Олександр Луб’янський запитав, хто проти, щоб він говорив російською мовою? Марічка підняла руку.

Педагога це розлютило він спочатку сказав їй “не спекулювати українською мовою”, потім почав погрожувати студентці.

“Ти взагалі знаєш, хто я!? Я журналіст і можу зробити так, що тебе більше нікуди не приймуть!? Не люблю тупість. Краще з розумним втратити, ніж з таким знайти. А ще я люблю своє — свою родину, своє місто, свою академію, а вона мені розповідатиме, якою мовою розмовляти!”, – кричав ректор зовсім не соромлячись присутніх. В аудиторії було ще 40 людей.

Ректор Олександр Лубянський казав, що напише на студентку погану рекомендацію, і дівчинку ніде не візьмуть на навчання. Студентка змушена була забрати документи, оскільки більшість лекцій у виші російською мовою. Нині вона повернулася до Львова.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement