Тищенко показав, як їхав до Парижа, і потрапив у конфуз через слово “Укрзалізниця”. Відео

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко потрапив у конфуз із вимовою слова “Укрзалізниця”. У мережі пожартували, що парламентарій насправді може бути диверсантом.

Так, 9 липня він опублікував відео у Facebook, на якому розповів, що їде до Парижа для проведення благодійної вечері у рамках проєкту Charity Dinners. Він вийшов в ефір з вагона потяга (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“Звертаюся до хейтерів. Я виїжджаю на одну добу. Вже в понеділок я буду на роботі в Києві. Ось мій вагон. Пересуваємось нашою славною “Укрзализницею”, – насилу вимовив нардеп.

“Цього диверсанта потрібно якнайшвидше затримати та допитати. Не може справжній депутат-патріот досі не навчитися вимовляти слово Укрзалізниця. Може двійник? Треба перевірити”, – посміялися в мережі.

Зазначимо, що звані вечері в різних країнах Тищенко проводить разом із дружиною. На заходах подають страви української кухні. Як розповів Тищенко, зібрані у Парижі гроші направили на покупку авто для захисників України.
У мережі Тищенка назвали "диверсантом".

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Тищенко показав, як їхав до Парижа, і потрапив у конфуз через слово “Укрзалізниця”. Відео