У Білому домі заявили, що працюють над постачанням Україні протикорабельних ракет

США та партнери працюють над питанням постачання Україні протикорабельних ракет і систем для посилення її прибережної оборони. Зокрема, щоб допомогти подолати морську блокаду Росією портів.

Це підтвердив високопосадовець Білого дому в коментарі виданню “Голос Америки”. Такі заяви лунають попри побоювання, що потужніша зброя, яка може потопити російські військові кораблі, посилить конфлікт.

“Ми підтримуємо Україну та працюємо, щоб допомогти їй покращити прибережну оборону. У межах цих зусиль надаємо безпілотні судна берегової оборони. Також співпрацюємо з партнерами над наданням протикорабельних ракет і систем. Щодня постійно спілкуємося з українцями щодо їхніх потреб”, – сказав чиновник.

За його словами, США є найбільшим постачальником допомоги Україні оборонного призначення, і “надалі буде світовим лідером у наданні найбільшої в історії допомоги країні в сфері безпеки”.

Раніше під час виступу у Сенаті лідер республіканської меншості Мітч Макконнелл заявив, що Вашингтон повинен надсилати потужнішу зброю Києву.

Відео дня:

“Оскільки Росія посилає бойову міць на фронт, українським солдатам потрібно більше озброєння. Їм потрібна потужніша зброя і більшої дальності, щоб безпечно протистояти наступальним силам РФ”, – сказав він.

Американський сенатор закликав адміністрацію президента США пояснити, чи продовжить вона надавати українцям ракети більшої дальності, зокрема протикорабельні, “щоб вони могли націлюватись на російські загрози українським чорноморським портам”.

Макконнел наголосив, що не варто боятися роздратувати чи принизити російського диктатора Путіна. А ті, хто стурбований ескалацією, “мають думати, що той зробить ще, якщо його не зупинить Україна”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Білому домі заявили, що працюють над постачанням Україні протикорабельних ракет