Connect with us

Новини

У Білорусі налякані через збиття російських бортів у Брянській області: війська в режимі підвищеної готовності

Published

on

На тлі нещодавніх звісток про масове падіння російських літаків та гелікоптерів Білорусь перевела війська в режимі підвищеної готовності. На думку президента Олександра Лукашенка, наразі ситуація у білоруському небі не критична.

Про це повідомляють білоруські ЗМІ. Лукашенко на нараді з військовими заявив, що у зв’язку із збитком літаків і гелікоптерів РФ у Брянській області з’явилися “насторожуючі фактори”www.obozrevatel.com

“Обстановка не критична, але є фактори, що насторожують. Давайте подивимося на те, що відбувається навколо нашої країни, насамперед у повітрі. Ми дуже часто обговорюємо питання безпеки нашої держави, особливо в повітряному просторі. Як я бачу, зараз обстановка у нас не критична. Але проте чинники насторожують”, – заявив самопроголошений президент.

Він зазначив, що війська у підвищеній бойовій готовності перебувають уже протягом кількох діб.

Advertisement

“Три доби після подій поряд з нами. Я маю на увазі в Брянській області, коли було збито чотири повітряні судна. Ми змушені були на це реагувати. З того часу ми знаходимося в більш підвищеній готовності – наші війська”, – додав Лукашенко.

Прокоментуйте:
Advertisement