У Білорусі пригрозили УЄФА: ми слухатимемо свій гімн та гімн Росії

Голова Національної державної телерадіокомпанії Республіки Білорусь Іван Ейсмонт заявив, що УЄФА зробив лише гірше собі, заборонивши в Білорусі показ Ліги чемпіонів. Голова Белтелерадіокомпанії погрожував Європейському футбольному союзу показом на місцевому телебаченні російських турнірів замість європейських.

Ейсмонт вважає, що УЄФА тридцять років займався пропагандою.

“За що Європейський союз боровся 30 років – за вплив над нашими умами. І те, що він зараз робить, – ставить хрест на всьому, що вони намагалися зробити кілька десятиліть. Не хочете, щоб ми дивилися європейські та американські фільми, будемо дивитися білоруські та російські. Не хочете, щоб ми слухали гімн Ліги чемпіонів, — ми слухатимемо гімни Білорусі та Росії. Ми купимо права російської футбольної, волейбольної ліги чи КХЛ”, – цитує Ейсмонта Belta.

Відео дня:
Іван Ейсмонт

Як повідомляв OBOZREVATEL, вперше в історії Ліги чемпіонів команди не будуть проводити матчі пізньої осені та ранньої зими. Груповий турнір нового сезону триватиме лише два місяці – з 6 вересня по 2 листопада. Календар змагань може бути змінений.
"Реал" виграв Лігу чемпіонів

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Білорусі пригрозили УЄФА: ми слухатимемо свій гімн та гімн Росії