У Британії почали готувати першу групу українських військових у рамках програми допомоги ЗСУ. Фото

До Британії прибула перша група українських солдатів, які беруть участь у новій великій військовій програмі під керівництвом держави. В рамках програми найближчими місяцями буде навчено близько десяти тисяч українських військових.

Про це у суботу, 8 липня, повідомили на Facebook-сторінці Генерального штабу Збройних сил України. З воїнами ЗСУ зустрівся міністр оборони Британії Бен Воллес.
Бен Воллес зустрівся з воїнами ЗСУ

Як зазначається, програма є частиною зобов’язання країни підтримувати нашу державу у її боротьбі з повномасштабним вторгненням Росії. Крім того, вона становить понад 2,3 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги та включає понад 5000 одиниць NLAW та реактивних системи залпового вогню M270.
Перша група військових вже почала навчання

Перша група військових вже почала навчання

За словами Волеса, завдяки передовому світовому досвіду британської армії, країна допоможе Україні “відбудувати її сили та збільшити масштаб спротиву, тоді як вона захищає власні суверенітет і право обирати своє майбутнє”.

Під час навчань будуть задіяні більше тисячі британських військовослужбовців, вони проходитимуть на об’єктах Міністерства оборони на північному заході, південному заході та південному сході Британії.
Навчання триватимуть кілька місяців

Українців навчатимуть понад тисяча британських військових

“Підготовка дасть новобранцям-добровольцям з невеликим військовим досвідом або без нього навички для ефективного ведення бойових дій на передовій. Базуючись на базовій підготовці солдатів у Британії, курс охоплює поводження зі зброєю, першу допомогу на полі бою, польову техніку, тактику патрулювання та право збройних конфліктів”, – йдеться у повідомленні.
Навчання для воїнів ЗСУ підготували в рамках допомоги від Британії

Уряд держави закупив для навчань автомати АК, тому українські солдати можуть тренуватися зі зброєю, яку вони використовуватимуть на передовій. Також Британія передала воїнам ЗСУ одяг та спорядження.Кожному військовослужбовцю видаються:

– засоби індивідуального захисту, включаючи шоломи, бронежилети, засоби захисту очей, навушники, індивідуальні аптечки першої допомоги;

– польова форма та чоботи;

– одяг для холодної та вологої погоди;

– експедиційний та рейдовий рюкзак, стрічки, спальні мішки.
Курс охоплює поводження зі зброєю, першу допомогу, польову техніку, тактику патрулювання

Навчання для воїнів ЗСУ підготували в рамках допомоги від Британії

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Британії почали готувати першу групу українських військових у рамках програми допомоги ЗСУ. Фото