У частині України вводять тривалу комендантську годину: які правила діють

З 8 травня в кількох областях України вводиться затяжна комендантська година, яка передбачає суворі обмеження та заборону виходити на вулицю без нагальної потреби. Регіональна влада попереджає про високу ймовірність диверсій до Дня Перемоги, а також ракетні атаки російської армії.

Про це повідомили у пресслужбі Центру протидії дезінформації при РНБО. З 22:00 8 травня до 05:00 10 травня українцям регіональних центрів, де введено затяжний комендантський час, заборонено:

1. Виходити з дому можна лише у притулку під час сигналу тривожної сирени. На вулицях дозволено перебувати лише людям зі спеціальними перепустками та дозволами.

2. Вигулювати домашніх тварин за межами двору житлових будинків, а також без документів, що підтверджують особу. Але навіть за дотримання цих умов, необхідно скоротити час вигулу до мінімуму.

Відео дня:

Громадян попереджають, що на цей час не працюватимуть центри видачі гуманітарної допомоги. На вулиці буде виведено додаткові патрулі, яким дозволяється використовувати зброю під час затримання підозрілих осіб.

“Працюватимуть лише чергові аптеки, екстрені служби та об’єкти критичної інфраструктури”, – резюмували у відомстві.

OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У частині України вводять тривалу комендантську годину: які правила діють