У Чорному морі досі горять “вишки Бойка”. Супутникове фото

Бурові настанови на шельфі Чорного моря продовжують горіти після удару українських військових. За 19 діб, що минули відтоді, окупанти так і не змогли загасити захоплені ними “вишки Бойка”.

Про це свідчать дані розвідників OSINT. У Twitter вони опублікували супутниковий знімок, що підтверджує інформацію

Експерти показали фото, зроблене супутником близько 08:37 ранку четверга, 7 липня. На ньому видно дим, що здіймався в небо над буровими установками “Чорноморнафтогазу”

“Нафтогазова платформа в Чорному морі, яка була уражена українською ракетою, все ще горить і димить. Структура все ще здається міцною”, – прокоментували розвідники.

"Вишки Бойка" продовжували горіти 7 липня

Раніше зазначалося, що станом на 1 липня установка БК-1 горіла стабільно, а одна із самопідйомних плавучих бурових установок (СПБУ) сильно димилася.

На супутниковому знімку від 1 липня видно вогонь і задимлення на "вишках Бойка"

Про це писав у Facebook керівник проєкту Інституту Чорноморських стратегічних досліджень і глава Моніторингової групи з кримських санкцій та свободи судноплавства Андрій Клименко. Він наголосив, що СПБУ розташована на знімку нижче та лівіше.

Супутникове фото від 1 липня

Нагадаємо: українські військові вранці 20 червня завдали ракетного удару по “вишках Бойка” – нафтовидобувних платформах, вкрадених Росією в України у 2014 році. Окупаційна “влада” Криму підтвердила удар і заявила про поранених та зниклих безвісти.

Супутник американського космічного агентства NASA зафіксував пожежу на місці захоплених окупантами бурових платформ. Також у мережі поширили кадри гасіння “вишок”.

 OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Чорному морі досі горять “вишки Бойка”. Супутникове фото