У день поховання! Спливла сенсаційна правда про Кернеса – є дочка. Ніхто навіть не підозрював – просто копія очільника Харкова!

Різне

Крім двох синів у Геннадія Кернеса є 11-річна дочка.  Вона живе у Лондоні зі своєю матір’ю.

Про це в день похорону очільника Харкова повідомив його друг, бізнесмен Павло Фукс,  в інтерв’ю “Страна.ua”.

“Їй 11 років. Звуть Соня. Вона живе зі своєю мамою в Лондоні. Сини Кернеса підтримують з нею взаємини. Він її шалено любив. Просто не хотів, щоб вона його бачила хворим. Вона на нього дуже схожа – просто копія! І зовні, і за характером, – розповів Фукс.

До цього ЗМІ не згадували, що у Кернеса є донька. Відомо, що у очільника Харкова є два рідних сина Кирило Кернес та Данило Привалов, а також він виховував пасинка Родіона Гайсинського.

Фукс розповів також, як Кернес розподілив свій спадок.

“На першому місці Оксана і Родіон (Гайсинські – ред..), які були поруч з ним до останньої хвилини життя. Потім Кирило і Данило (два рідні сини Кернеса – ред..), – сказав Фукс.

“Він говорив, що Родіон його любить більше за всіх. Родіон від нього не відходив”.

Нагадаємо, що пасинок покійного мера Харкова Геннадія Кернеса Родіон Гайсинський відреагував на його смерть і написав зворушливі слова про нього. 26-річний хлопець каже, що в дитинстві попросив дозволу називати Геннадія Кернеса татом. На що Кернес відповів, що це зробить його “найщасливішою людиною на землі”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN