У Дніпрі батьки вивели своїх дітей на таючу кригу: чхати на всі попередження рятувальників

Подібні необдумані вчинки часто призводять до трагедії.

У Дніпрі батьки малолітніх дітей, нехтуючи усіма правилами безпеки, вийшли на прогулянку на таючу кригу. Відповідне відео днями з’явилося у Telegram-каналі “Х.Дніпро”.

Дехто пробує кригу на міцність біля берега. Проте знайшлась достатня кількість “відважних”, котрі відійшли по кризі далеко від берега. До них, схоже, не дійшли попередження рятувальників, ні новини про жертв необачності

Звісно подібне відео викликало велику кількість коментарів. Більшість з користувачів соціальних мереж, засуджують батьків, які так безвідповідально ставляться до безпеки власного життя та життя своїх дітей. Тим паче у таку гарну, сонячну погоду можна придумати безліч розваг на вулиці, що будуть безпечними.

Як вже повідомляла Politeka, у Кривому Розі під лід провалилися дві дівчинки. Трагедія сталася минулими вихідними. За словами свідків, дівчата намагалися перейти штучне водоймище – балка “Калетина” – по слізкій трубі. Проте не втрималися і впали униз. Під час падіння лід під дітьми тріснув і дівчата опинилися у крижаній воді. Їм на допомогу кинулися місцеві мешканці, згодом долучилися і рятувальники. Одну дівчинку вдалося швидко дістати з води та екстрено доправити до лікарні. Тіло іншої знайшли через пів години на глибині 4 метри. За попередньою версією, під час падіння дівчинка отримала важкі травми та померла миттєво.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )