У Дніпропетровській області шукають юного Ярослава: зник з дитячої лікарні
У Кам’янському з міської дитячої лікарні втік 12-річний Ярослав Демідович. Як повідомляє “Дніпро Час”, дитина зникла ввечері 14 лютого.А 13 лютого його до медзакладу привезли співробітники ювенальної юстиції, адже виявили його на вулиці у нічний час без супроводу дорослих. Проте не пройшло й доби, як чергова медсестра помітила його зникнення з відділення. Вона одразу повідомила про це поліцію. Проте знайти “по гарячім слідам” підлітка правоохоронці не змогли. Пише politeka.net
Тож тепер поліція звертається до мешканців Кам’янського та Дніпропетровської області з проханням про допомогу у пошуку неповнолітнього. Зниклий підліток має на вигляд 12 років, зріст близько 153 сантиметрів, худорляву статуру, коротке світле волосся. В момент зникнення міг бути одягнений в темні штани та сіру толстовку.Усіх, хто знає будь-що про місцеперебування неповнолітнього Ярослава Демидовича, прохають звернутися до Кам’янського районного відділення поліція за телефоном: 096 586 94 41 або на спецлінію 102.

За даними Служби розшуку дітей щорічно в Україні зникають близько 14 тисяч дітей. Проте, 97% знаходять у першу добу після зникнення. Проте, наскільки швидко буде знайдена дитина в першу чергу залежить, як швидко звернулися до поліції.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN