Connect with us

Новини

У ГУР заявили, що Росія більше не здатна проводити масштабні наступи: в окупантів немає ресурсів

За словами представників Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російські збройні сили наразі не здатні вести великомасштабні наступальні операції та здебільшого зайняті обороною. Тим не менш, армія РФ все ще має можливість продовжувати ракетні атаки.

Про це повідомляє CNN. Росіяни ґрунтовно готуються до оборони на тимчасово окупованих територіях.

За словами представників Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російські сили на даний момент сконцентровані на обороні та розраховують на цей варіант розвитку подій. Це, на їхню думку, свідчить, що Росія готується до можливої деокупації українських територій.

Проте українська розвідка зазначає, що мета ракетних ударів Москви змінилася, і починаючи з зими, коли було проведено серію масованих обстрілів енергетичної інфраструктури України, їх інтенсивність знизилася.

Advertisement

Повідомляється, що деяких різновидів ракет, таких як “Калібр”, не вистачає, а пошуки озброєнь, подібних до “шахедів”, йдуть по всьому світу.

За даними ГУР, у Російській Федерації досі є достатній запас ракет С-300, що дозволяє проводити масштабні атаки на поточному рівні.

Крім того, на північному кордоні України російські військові дедалі частіше використовують диверсійно-розвідувальні групи у прикордонних зонах.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement