У Харкові після поранення помер волонтер Євген Санін, який евакуював людей “дорогою життя”

У лікарні Харкова помер 46-річний волонтер Євген Санін, який займався евакуацією співгромадян із прифронтових областей. Він отримав важкі поранення під час російського обстрілу 13 квітня. Цілий місяць лікарі боролися за життя українця, але це не допомогло.

Як передає 24 канал, у Саніна був пошкоджений кишківник, стегно, було багато дрібних поранень. 13 квітня 2023 року він разом з іншими волонтерами їхав до селища міського типу Дворічна Харківської області, щоб забрати з небезпечної зони сім’ю з дітьми. Колону накрив ворожий вогонь. Машина Саніна їхала першою, тому більшу частину удару взяла на себе.

У важкому стані чоловік потрапив до лікарні. Лікувався спочатку в Куп’янську, потім у Харкові. Через деякий час волонтер прийшов до тями.

Це була дуже сильна, мужня людина. Він максимально підтримував свою дружину, підбадьорював своїх колег-волонтерів. На прощання з ним прийшло, напевно, під тисячу людей, волонтерів із різних організацій”, – розповіла телеканалу кореспондентка з Харкова Ганна Черненко.

Не стало Євгена Саніна

Українець також допомагав з евакуацією на Донбасі. Вони з дружиною планували усиновити дитину, яка стала сиротою через розв’язану Росією війну.

Похорон харківського волонтера
Українця поховали у Харкові
Дружина загиблого

Знайомі Саніна кажуть, що він завжди був веселим, усміхався, хоч і розумів усі ризики своєї роботи.

Колега Саніна Кирило Балашов зазначив, що загиблий ніколи не був осторонь проблем, намагався допомогти всім, кому може. “Це був наш добряк. Хлопець, який завжди жартував, приєднувався до гумору, приєднувався до допомоги… Завжди був із нами, це була наша душа”, – згадав волонтер.

Євгена поховали в Харкові на цвинтарі №18 недалеко від Алеї Героїв, де спочивають українські воїни.

Дворічна на Харківщині
Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )