У Херсоні на День вишиванки окупантам нагадали, на чию землю вони прийшли. Фото

У тимчасово окупованому Херсоні на День вишиванки місцеві жителі передали “послання” рашистам, нагадавши на чию землю вони прийшли. Вони прикрасили місто національною символікою, а слово “Херсон” написали на стінах синьо-жовтими фарбами.

Про це у Telegram повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, висловивши своє захоплення нескореними херсонцями. На опублікованих ним фото видно розфарбовані синьо-жовтим бардюри, написи на стінах, а також вишитий рушник із назвою міста.
Херсонці прикрасили місто синьо-жовтими кольорами

“Ось так херсонці підтримують одне одного та нагадують окупантам, на чиїй вони землі. Захоплююсь! Херсон – це Україна”, – наголосив Федоров.
Місцеві жителі розмістили у Херсоні національну символіку

Нагадаємо: на одній із вулиць Херсона, що кишить окупантами з РФ, дівчина заспівала пісню гурту “Антитіла” “Там, де ми є”.

Відео дня:

Херсонці, які вже третій місяць живуть під окупацією, незважаючи ні на що не змінюють своєї позиції і чекають на звільнення від російських загарбників. Кожен виявляє свій патріотизм по-різному. У тому числі у самому центрі міста співають пісні українською мовою.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
У Херсоні на День вишиванки окупантам нагадали, на чию землю вони прийшли. Фото