У Херсоні окупанти спалюють тіла своїх загиблих, щоб приховати реальні втрати – розвідка

Російські окупаційні війська зазнають колосальних втрат на війні в Україні. В Херсоні загарбники спалюють тіла своїх загиблих, щоб приховати реальні втрати.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Зокрема, на околицях міста неодноразово помічено місця з великою кількістю обгорілих залишків людей.war.obozrevatel.com

Але точно ідентифікувати їхню приналежність складно через значні пошкодження від вогню.

“Ці тіла привозять вантажними автомобілями з місцевого СІЗО. Щоб приховати факти навмисного спалення тіл, представники окупаційної армії намагаються видати це за наслідки артилерійських обстрілів та подальших пожеж”, – зазначили в ГУР.

Зокрема, окупанти влаштовують на місці подій спочатку потужний вибух, а після цього нібито виникає пожежа. При цьому, доступ службовців МНС для ліквідації пожежі забороняється.

Відео дня:

Водночас, в Херсоні продовжується пошук медичних працівників. Через те, що більша частина лікарів не погодилися працювати на противника та виїхали з тимчасово окупованих територій, ситуація стає критичною.

Зазначимо, що у тимчасово окупованій Горлівці місцевий морг переповнений тілами ліквідованих загарбників. Також критична ситуація спостерігається у міській лікарні №2.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN
У Херсоні окупанти спалюють тіла своїх загиблих, щоб приховати реальні втрати – розвідка