“У “кадировців” троє “300-х”, у кущів потерь нет.!.Епічну” битву з українськими кущами висміяли в Мережі: “Індійські фільми відпочивають”

TikTok-військо Рамзана Кадирова вкотре оскандалилося у війні з Україною.

“Кадировці” вкотре виставили себе не в кращому світлі в Україні, знявши постановочне відео бою з неіснуючим супротивником. TikTok-військо голови Чечні Рамзана Кадирова висміюють у Мережі. dialog.ua

Відео “кадировці” зняли на одній із українських доріг у лісі, ймовірно, у власному тилу. Судячи з спокійної поведінки чеченських вояків, ЗСУ там немає й близько.

Якоїсь миті один із “кадировців” починає беоз будь-якої причини курити в кущі з криками: “Ахмат – сила”. Решта “кадировців” з його угруповання ніяк на цей напад безумства не реагують, продовжуючи крокувати вперед. Проте, як тільки вони помічають, що їх знімає на камеру товариш по службі, “включають” акторів і починають курити по тих же кущах.

Ніякого вогню у відповідь вони, природно, так і не чекають.

Важливо, що окупанти в ході цієї “епічної битви” навіть не намагаються пригинатися або якось маскуватися, тобто діяли із грубими порушеннями. І це зрозуміло, адже вони чудово обізнані, що луплять простими кущами, звідки “відповіді” не прилетить.

У Мережі українці висміюють чергову невмілу постановку “кадировців”. Обдурити чеченцям нікого не вдалося.

Відео дня:

“У “кадыровцев” трое “300-х”, у кустов потерь нет.

Борщевик бы точно победил.

Какой го*нокомандующий, такие и воины.

От светофора уже получили, теперь на ку

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“У “кадировців” троє “300-х”, у кущів потерь нет.!.Епічну” битву з українськими кущами висміяли в Мережі: “Індійські фільми відпочивають”