У Китаї мати 12 років доглядала за сином, щоб повернути його з того світу

Різне

У китайській провінції Шаньдун стався неймовірний випадок. Пацієнт Ван Шубао прокинувся після 12-річної коми. А все завдяки старанням його старенької матері, яка всі ці роки не втрачала надію і цілодобово не відходила від паралізованого сина. Мабуть, її молитви були почуті!

Страшна аварія і невтішні прогнози лікарів
У 2006 році 36-річний житель Китаю Ван Шубао потрапив в страшну аварію, в результаті якої був повністю паралізованим, а потім і зовсім впав у кому. Деякий час чоловік провів у лікарні, але незабаром лікарі поставили на ньому хрест і порадили матері змиритися з його станом.

Тільки ось 63-річна Вей Мін’ін не збиралася опускати руки. Вона вірила, що сина ще можна повернути до життя і тому забрала його додому, щоб доглядати за ним самостійно.

Дороге лікування, яке загнало мати в борги
Кілька років тому у Вей Мін’ін помер чоловік, а тепер вона могла залишитися і без єдиного сина. Жінка розуміла, що син без неї не виживе, тому взяла останні заощадження і продовжила його лікування.

В силу віку і того, що жінці доводилося цілодобово чергувати біля ліжка Ван Шубао, працювати вона не могла. До того ж, син потребував не тільки догляду, але і дорогих ліків. Тому накопичені за попередні роки гроші швидко закінчилися.

В результаті положення Вей Мін’ін стало таким безвихідним, що їй довелося взяти кредит в банку на суму 120 тисяч юанів (близько 60 тисяч гривень).

12 років важкої боротьби і безвихідь
Всі гроші Вей йшли на сина, до того ж на ній висів кредит. Одного разу її положення було настільки важким, що цілий місяць жінці довелося відмовляти собі в їжі. Вона пила тільки воду і схудла на 20 кг, але сина не кинула. Зараз ця тендітна, але сильна духом жінка важить близько 30 кілограмів.

Але вона знаходить у собі сили, щоб кожен день доглядати за сином. Вона прокидається о 5 ранку і насамперед йде до Ван Шубао, щоб винести за ним туалет, вмити і викупати його. Кілька разів в день 75-річна мати годує сина, хоча при цьому сама може поїсти тільки раз.

Своїми крихкими і виснаженими ручками вона робить йому масаж і перевертає, щоб не утворилися пролежні. І так протягом 12 років. При цьому, за всі ці роки Вей жодного разу не поскаржилася на свою важку долю.

Старання матері і цілодобова турбота створили диво
Нещодавно в будинку Вей сталося справжнє диво — після 12-річної коми її паралізований син нарешті прокинувся. Чоловік зміг відкрити очі і навіть посміхнутися матері. Жінка так зраділа, що не змогла стримати сліз. Зараз чоловік перебуває в свідомості і навіть розуміє, що з ним відбувається, але все ще не рухається і не розмовляє.

«Я не перестаю вірити, що одного разу настане той день, коли він зможе знову назвати мене мамою і навіть встане з ліжка», — поділилася китаянка.

Вчинок Вей Мін’ін — це справжній подвиг, який заслуговує на повагу.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN