У Києві обірвалося життя пацієнтки з вірусом, яку два тижні лікували вдома: “крuчущий бlль лікаря-інфекціоніста…”

У Києві від коронавірусу померла жінка, яка протягом двох тижнів лікувалася вдома

Про це повідомляє Politeka з посиланням на повідомлення лікаря-інфекціоніста Київської міської клінічної лікарні №4 Євгена Дубровського в соцмережі.

За його словами, хвора на COVID-19 отримувала консультації лікаря і призначення по телефону.

“Минуле чергування у мене було дуже сумне. Воно не просто було важке, адже вже давно немає легких чергувань. Але, незважаючи на страшенну втому, ще й довелося крізь себе пропускати кричущий біль і печаль рідних. У мене померла пацієнтка. Померла через кілька годин. Бо врятувати її було вже неможливо. Адже час було витрачено…” – написав лікар.

коронавирус

Лікар розповів, що хвора протягом двох тижнів лікувалася вдома, і щодня в неї була висока температура – 39 градусів.

“Жодного разу лікар не бачив за цей період хвору. Лише кілька консультацій по телефону. Стандартних. Таких, як кажуть майже всім. Знову три антибіотика. І знову надважкій стан – сатурація при надходженні 51%. І летальний випадок. Винних не хочу шукати, адже вони з багатьох сторін. Вся система надання допомоги – єдина велика проблема”, – написав Дубровський.

Лікар також озвучив власні невтішні прогнози щодо лікування хворих на ковід вдома.

“Я особисто впевнений, і нехай мене зрозуміють, або простять за необережні слова, стверджую – дистанційне лікування скоро всіх нас зведе в могилу”, – написав він.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
У Києві обірвалося життя пацієнтки з вірусом, яку два тижні лікували вдома: “крuчущий бlль лікаря-інфекціоніста…”