У Києві водій маршрутки здивував пасажирів своїм заняттям, відео: “Замість підспівування шансону…”

У мережі показали на відео дивне заняття київського маршрутника під час руху – водій веде маршрутку ліктями, в той час як його обидві руки гортають стрічку в соцмережах.

Те, що робить водій під час руху транспортного засобу, вдалося зняти на телефон одному з пасажирів у салоні. Це відео напередодні опублікував Телеграм-канал “Київ Оперативний”.

Так, у Києві пасажири зафіксували на відео водія громадської маршрутки №472, який паралельно з управлінням транспорту дивився стрічку соцмереж у своєму телефоні.

“Вартість проїзду підняли, але рухомий склад не оновили, ще й технічний стан деяких маршруток взагалі, як після бомбардування. Хоча водіїв нових на роботу взяли. Тепер замість підспівування шансонного трешняка вони всю дорогу сидять в соціальних мережах, – підписано відео.

Користувачі Мережі в коментарях до відео розділилися в думках-хтось захищав водія маршрутки, а інші критикували і закликали його покарати: “Ну заглянув на хвилинку, на маленькій швидкості. З ким не буває”, “А зауваження чому не могли зробити?”, “У столичному трафіку “юзати” телефон – це попадалово на гроші”, “Швидше б весь транспорт на автопілоти перевели”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар