У Києві втік у наручниках полковник “Альфи”, затриманий за замовлення вбивства генерала СБУ – джерело

Новини

У Києві 22 січня нібито було затримано колишнього першого заступника голови СБУ, полковника “Альфи” Дмитра Нескоромного, але відразу після цього йому вдалося втекти. Поліція оголосила план “Перехоплення”.

Чоловікові вдалося втекти від правоохоронців у наручниках, повідомив Telegram-канал “Карточный Офис“. За його даними, інцидент стосується розслідування замовного вбивства. OBOZREVATEL перевіряє цю інформацію.

Нескоромний, який утік

Крім того, разом із Нескоромним було затримано чинного офіцера СБУ Андрія Расюка, праву руку першого заступика голови, пише Telegram-канал.

Операцію провели 22 січня

“Обох фігурантів затримано під час передання грошей за замовне вбивство начальника головного управління власної безпеки СБУ Андрія Наумова”, – йдеться в повідомленні.

Затримання в Києві
Расюка вдалось затримати
Затриманий Расюк
Повідомлення "Карточного Офиса"

Інцидент на своїй сторінці у Facebook прокоментував радник міністра внутрішніх справ Станіслав Речинський. Він вважає, що затримання СБУвців нібито може бути “помстою”.

Радник міністра написав, що до цього нібито причетні Наумов і глава Служби безпеки Іван Баканов.

Скриншот

Журналіст Юрій Бутусов повідомив у Facebook, що втікача оголошено у розшук, йому заборонено виїзд з України.

Він нагадав, що Нескоромний із 1 липня до 8 листопада 2019-го був призначений заступником голови СБУ. Із 8 листопада по 13 березня 2020 року був першим заступником голови СБУ – начальником Головного управління з боротьби з корупцією СБУ.

“Нескоромний дійсно мав найбільш одіозну репутацію і був звільнений після серії скандалів, пов’язаних із різними підозрами в корупції та здирництві вже за Зеленського. Але до кримінальних справ не дійшло – вирішили не чіпати. І ось зараз полковник СБУ вже звинувачується у вбивстві свого колеги, перебуває в розшуку”, – написав Бутусов.

Скриншот
Скриншот
Скриншот
Facebook / Юрій Бутусов
Facebook / Юрій Бутусов
Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN