У Коломиї померли двоє вчителів одного ліцею

Новини

На Коломийщині померли двоє вчителів місцевого ліцею №6.

Про це написала Лідія Луканюк, пише Типовий Франківськ.

“Колектив педагогів, працівників, учнів, батьків Коломийського ліцею № 6 імені Героя України Тараса Сенюка, висловлює глибоке співчуття рідним та близьким – Галини Миколаївни Мигалюк, вчителя математики Коломийського ліцею № 6 імені Героя України Тараса Сенюка з приводу смерті. Немає слів, щоб висловити всю тугу та скорботу… Неймовірно тяжко пережити таку втрату чоловікові та дітям.

Як зазначають колеги, Галина Миколаївна була мудрим педагогом, турботливим класним керівником, щирою колегою та людиною прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Більше ніколи не світитиме для Галини Миколаївни весняне сонечко, не дошкулятимуть дощові дні, але мудрі зерна науки щедро засіяні в душі учнів, щира людська вдача довго проростатимуть світлою пам’яттю.

Також помер вчитель англійської мови цього ліцею.

“Вся ліцейна спільнота Коломийського ліцею №6 імені Героя України Тараса Сенюка знову у невимовній скорботі. Відійшла у вічність людина прекрасної душі, фахівець своєї справи, який ніколи не пасував перед труднощами, націлював всіх на поступ вперед, був новатором ідей – вчитель англійської мови Граціанський Володимир Анатолійович. Педагог від Бога, щирий і талановитий, енергійний та ініціативний, людина, яка дбала про ліцейну сім‘ю, активно жила шкільним життям. Завжди тактовний, вихований, шляхетний Володимир Анатолійович був кращим Вчителем року нашого ліцею. Його вклад в розвиток шкільної діяльності неоціненний. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його близьких та рідних: батьків, дружини, синочка”, – йдеться в дописі.

Колектив додає, що залишається тільки світлий, добрий спомин про Володимира Анатолійовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив та поважав, хто жив і працював поруч із ним, в тих, кого він навчав.  Важко повірити, що ніколи вже більше не почуємо його мудрого слова, але в нашій пам‘яті не згасне любов, вдячність та велика шана Володимиру Анатолійовичу. Згадайте його добрим словом та пом‘яніть його щирою молитвою!

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий