У кота, який має незвичайну зовнішність, є кошенята, колір шерсті яких відповідає певній частині забарвлення його шерсті

Дволикий кіт став батьком двох кошенят.

Кіт на прізвисько Нарнія підкорив наші серця ще у 2018 році, коли він був ще зовсім юнаком з абсолютно особливою рисою — у блакитноокої тварини мордочка точно по центру ділиться на два кольори: сірий і чорний, інформує Ukr.Media.

"Коли Нарнія народився, я була дуже здивована. Я відразу зрозуміла, що він особливий. Але діти швидко зростають, і хлопчик перетворився на повноцінного серцеїда… і тата!", — розповіла власниця Нарнії, Стефані Хімінес.

Тепер у Нарнії на світ з'явилися двоє кошенят, кожне з яких отримало своє забарвлення шерсті, але таке, що відповідає кольору шерсті їх татуся. Брат і сестра, сіренький Фенікс (Phoenix) і чорненька Прада (Prada), напевно, отримали по 50 % від звабливості та краси їх батька, але попереду на них чекає ціле котяче життя, де вони точно ще зможуть довести, що не гірші за батька.

Ось що господиня кішок відповіла, коли її запитали про те, як кіт поводиться у ролі батька:

"У цьому Нарнія дуже добрий і полюбляє грати зі своїми кошенятами".

Виявляється, що це не вперше і, швидше за все, не востаннє, коли Нарнія став батьком. Стефані, яка є професійним заводчиком кішок, розповіла, що він уже кілька разів був татом, і усі його кошенята мають різне забарвлення.

Крім Пради і Фенікса у Нарнії є двоє світло-коричневих близнюків, яких звуть Орфі і Озанна, чорно-смоляний Розуелл, сіра Розі і двоє гарних різнобарвних хлопчиків, Поларіс і Фантом.

Подивившись на їх маму і тата, розумієш, що насправді їх зовнішність генетично успадкована від батьків.

Блакитні очі Нарнії — це вже таке шоу, яке хочеться дивитися нескінченно.

Дивно, але на відміну від Пради і Фенікса, інші кошенята успадкували дивовижні блакитні очі Нарнії.

"Це велика рідкість, у світі є лише кілька кішок, які повністю забарвлені і мають блакитні очі. Це новий ген під назвою "лід"", — зазначила Стефані.

Стефані також розповіла про те, що Нарнія незабаром знову стане батьком, його кошенята повинні народитися приблизно 29 червня.

Нарнія, який народився у Парижі, але проживає у Британії, раніше вважався рідкісним котом-химерою. Однак Стефані каже, що генетичне тестування довело, що це не так.

"Генетик провів тести, і виявив, що у Нарнії є лише одна ДНК… для науки це залишається загадкою", — сказала вона.

Власниця Нарнії, Стефані Хімінес, каже, що ще від самого народження кота знала, що він особливий.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У кота, який має незвичайну зовнішність, є кошенята, колір шерсті яких відповідає певній частині забарвлення його шерсті