Російським пропагандистам сподобалося, як президент США Джо Байден відреагував на падіння ракети в Польщі 15 листопада. Коментар американського голови з цього приводу назвали “стриманим”.
Відповідну заяву в середу, 16 листопада, поширили журналісти кремлівського пулу на своєму Telegram-каналі “RIA_Kremlinpool“. Там навіть заявили, що готові “повалити” президента Сполучених Штатів. obozrevatel.com
“Кремль вперше за довгий час похвалив США та Байдена – за стриману і професійну реакцію на інцидент із ракетою в Польщі”, – йдеться в повідомленні.
Проте офіційна Москва, як додали російські “журналісти”, вітати Байдена із 80-річчям все одно не збирається. Нагадаємо, що він відсвяткує день народження 20 листопада.
Причиною у кремлівському пулі назвали те, що американський президент не привітав свого російського колегу Володимира Путіна, коли останньому виповнилося 70.