Connect with us

Новини

У Кремлі відреагували на прорив “ДРГ” у Бєлгородську область

У Росії відреагували на захід добровольців легіону “Свобода Росії” та РДК у Бєлгородську область. Про “спробу прориву диверсійної групи” доповіли російському президенту Володимиру Путіну.

Про це заявив речник Путіна Дмитро Пєсков, пишуть пропагандисти РФ. Він запевнив, що зараз “ведеться робота щодо їх витіснення з російської території та знищення цієї диверсійної групи”.obozrevatel.com

“Міноборони, ФСБ та прикордонна служба доповіли президенту Росії – верховному головнокомандувачу – про спробу прориву української диверсійної групи у Бєлгородську область. Ведеться робота щодо їх витіснення з російської території та знищення цієї диверсійної групи. Сил і засобів на місці достатньо”, – видав Пєсков.

Він також заявив, що громадяни РФ зайшли на територію Росії, щоб “відволікти увагу” від грандіозної “перемоги” російської армії в Бахмуті.

Advertisement

“Мета української диверсії у Бєлгородській області – відвернути увагу від Бахмутського напрямку, мінімізувати політичний ефект від втрати українською стороною Артемівська”, – сказав Пєсков.

Тим часом, поки у Кремлі розповідають, як вправно російські військові і прикордонники “витісняють” російських добровольців із Бєлгородської області, останні відзвітували про “звільнення” населених пунктів Козинка та Гора-Подол, і сповістили про початок штурму Грайворона.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Черняк у коментарі агентству “Інтерфакс-Україна” наголосив, що операцію здійснюють виключно росіяни з громадянством РФ.

“Відповідальність за події взяли на себе громадяни Росії з “РДК” – “Російського добровольчого корпусу” – та легіону “Свобода Росії”. Україна вітає рішучі дії опозиційної до злочинного агресивного путінського режиму сили”, – сказав Черняк.

Advertisement

Він наголосив, що “події збройних виступів та акцій протесту з боку сил опору всередині РФ набувають ознак тенденції, що дає підстави прогнозувати продовження процесу демілітаризації агресивної путінської Росії”.

“Ми підтверджуємо, що легіон “Свобода Росії” та “РДК” тісно співпрацюють і взаємодіють із ГУР Міноборони України”, – повідомив представник військової розвідки.

Нагадаємо, вранці 22 травня бійці легіону “Свобода Росії” та “Русского добровольческого корпуса” заявили, що зайшли на територію РФ, зокрема, у низку населених пунктів Бєлгородської та Брянської областей. Росіяни, що воюють на боці України, наголосили, що “повертаються додому”, адже настав час звільнити Росію від “тиранії Кремля”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement