У Кремлі заговорили про новий рівень ескалації через військову допомогу Україні та відповіли на слова Зеленського про Путіна

У Кремлі заявили, що надання Україні далекобійних систем, дискусія про які зараз триває, потенційно надзвичайно небезпечне. Це нібито може вивести “конфлікт”, а за фактом – війну в Україні, розв’язану РФ, на “якісно новий рівень”.

Відповідну заяву 19 січня зробив речник російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков, повідомили російські пропагандистські ЗМІ. Він побоюється, що Україна може використати зазначені системи для ударів по території РФ, і погрожує ескалацією.

Крім того, Пєсков прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про те, що він не знає, чи “живий Путін”. Прессекретар диктатора вважає природним, що український лідер “воліє, щоб ні Росії, ні Путіна не було”.

“Чим раніше він зрозуміє, що Росія є і буде, тим краще для такої країни як Україна”, – наївно видав Пєсков.

Нагадаємо: Зеленський засумнівався у справжності персони президента РФ Володимира Путіна і навіть у тому, що глава Кремля насправді живий і чи дійсно ухвалює рішення. Тому, за словами Зеленського, він не має уявлення, з ким Київ має вести дипломатичні переговори.

Також під час “Українського сніданку” у Давосі Зеленський заявив про необхідність України дефіцитної артилерії та далекобійних систем. Він наголосив, що Україна не має наміру завдавати ударів по території РФ – йдеться лише про тимчасово окуповані території нашої держави, звідки російські війська атакують мирні українські міста.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN