У Кремлі знають, що українська армія – найсильніша в Європі: голова Міноборони та Головнокомандувач ЗСУ виступили із заявою

Міністр оборони Олексій Резніков і головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний виступили із заявою на тлі зростаючої напруги через ймовірне вторгнення РФ в Україну. Вони заявили, що міць української армії стримує Кремль від ескалації та запевнили у готовності до будь-якого сценарію розвитку подій.

Крім того, українців закликали зберігати спокій та не панікуватичерез інформацію про ймовірний напад Росії. Про це йдеться у заяві Резнікова та Залужного на сайті Міністерства оборони України. Пише news.obozrevatel

Резніков підкреслив, що ЗСУ кардинально змінилися з 2014 року, коли Росія вторглася на територію нашої країни. За його словами, у Москві знають, що українська армія зараз найсильніша в Європі і саме це є стримуючим фактором.

“Армія та добровольці змогли вистояти в 2014 році, коли “брат” нахабно встромив ніж у спину. Тоді багато психологічно не були готові чинити опір тому, з ким учора сиділи за одним столом. Зараз ситуація зовсім інша. У Кремлі це точно знають і це важливий елемент стримування. Сьогодні у нас найпотужніша армія в Україні за останні 15 років і найпотужніша армія в Європі, наше військо очолюють бойові генерали та офіцери” – наголосив міністр оборони.

У свою чергу генерал-лейтенант Залужний зазначив, що 420 тисяч українських військових, зокрема кожен командир, є спеціалістами своєї справи та патріотами держави. Він додав, що армія не віддасть жодного клаптика української землі.

Резніков також зазначив, що сьогодні Україна сьогодні отримує безпрецедентну підтримку з боку міжнародних партнерів. Зокрема, він заявив, що за останні місяці ЗСУ отримали від різних країн близько 2 тисяч тонн сучасного озброєння, боєприпасів та засобів бронезахисту.

Також глава оборонного відомства розповів, що Україна планує вирішувати ситуацію виключно політико-дипломатичним шляхом.Крім того, він наголосив, що Донбас і Крим, у тому числі, будуть повернуті за допомогою дипломатії.

Що робити зараз? Зберігати спокій, підтримувати Збройні Сили та дипломатів. Саме спокій зараз – головна зброя, яка може забезпечити нам надійний фундамент для оборони. Продовжувати звичайне життя, працювати – це забезпечувати нормальну економічну діяльність, а значить, і можливість Збройних Сил захищати країну стільки, скільки потрібно”, – підсумував Резніков.

Нагадаємо, ексзаступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко закликав українців не піддаватися панічним настроям через ширшу інформацію про можливу атаку РФ. На його думку, сценарій прямого вторгнення російських військ малоймовірний, натомість існує ризик внутрішньої дестабілізації, коли Київ схилять виконувати окремі пункти Мінських угод у тій інтерпретації, яка вигідна Кремлю.

Раніше журналіст Юрій Бутусов говорив, що найближчими днями Росія не розпочне широкомасштабне військове вторгнення в Україну,проте гібридна війна триватиме роками. При цьому наша країна може здобути в ній перемогу, оскільки підтримка НАТО різко підвищує її обороноздатність та створює багато нових можливостей.

Як повідомляв OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )