Connect with us

Новини

У Кривому Розі запасу води залишилось на півтора місяці: Вілкул – про те, що буде далі

Published

on

Вілкул закликав жителів міста економити воду.

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул заявив, що через підрив російськими терористами Каховської ГЕС, у місті запасу води залишилось на півтора місяці. Це – за умови економного споживання.

Про це він повідомив 8 червня під час свого брифінгу.

“Сьогодні о 03.20 ночі рівень у Каховському водосховищі впав нижче за наш водозабір. І зараз уже знаходиться нижче за рівень 12,5 метрів, при нормі 16,8 метрів. Для нас це означає, що у наше водосховище Південне вже перестала надходити каховська вода. У самому водосховищі Південному, завдяки заздалегідь проведеним роботам, маємо запас при економному споживанні – наголошую при економному – на 1,5 місяці“, – сказав він.

Advertisement

Вілкул повідомив, що для того, щоб Кривий Ріг був з водою, потрібно реалізувати низку важливих проєктів.

“За цей час нам необхідно реалізувати низку серйозних проєктів для того, щоб місто і далі було з водою. Сьогодні відбулася нарада під головуванням президента України Володимира Олександровича Зеленського, на якій я доповів ситуацію та шляхи вирішення. Ми будемо реалізовувати одночасно три проєкти. Один – спільно з Агентством відновлення та розвитку інфраструктури. Два – силами міста. Відповідальність величезна, часу дуже мало”, – сказав він.

Олександр Вілкул додав, що у Кривому Розі “Кривбасводоканал” працює майже у штатному режимі, якість води контролюється фахівцями. Він закликав жителів міста економити воду.

Доповнюється.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement