Connect with us

Новини

У культурній столиці росії суд виніс вирок пенсіонерці за записку на могилі батьків Путіна з проханням забрати на той світ синулю

Суд у Санкт-Петербурзі засудив 60-річну пенсіонерку Ірину Цибанєву до двох років умовно за те, що вона залишила на могилі батьків очільника Кремля Володимира Путіна записку з проханням забрати сина “до себе”. Про це повідомляють видання Новая газета Европа.

Напередодні дня народження російського президента 6 жовтня 2022 року росіянка прийшла на Серафимівське кладовище, на могилу батьків голови правлячого режиму РФ і залишила там записку.

“Батьки , заберіть його до себе. Від нього стільки болю і біди, весь світ молить.  Ви виростили *** “, – говорилося в тексті цидулки.

Суд спершу відправив пенсіонерку під домашній арешт. Тепер жінку визнали винною в “нарузі над місцями поховань із мотивів політичної ненависті”. Цибанєвій призначили два роки випробувального терміну.

Advertisement

Пенсіонерка під час судового процесу заявила, що в її діях не було “політичної ненависті”.

“Після перегляду новин мене накрив страх, мені було дуже погано. Він мене так сильно накрив, що я не могла з ним впоратися, у цьому, напевно, моя провина”, – пояснила свій мотив росіянка.

Прокоментуйте:
Advertisement