У Кирилівці місцева “гауляйтерка” погрожує депортацією українцям, які чекають на ЗСУ: їй натякнули на “бавовну” – ЗМІ

У тимчасово окупованому селищі Кирилівка на Запоріжжі місцева “гауляйтерка” оголосила евакуацію для проукраїнських жителів – у відповідь ворогу прилетіла “бавовна”. Зокрема, граната залетіла в будинок у центрі населеного пункту, де квартируються загарбники.

Про це повідомляє Telegram-канал “РІА-Мелітополь”. Йдеться про голову так званої військово-цивільної адміністрації смт Катерину Уманець, яка “останнім часом втратила сон” і їй уже “не допомагає її улюблене заспокійливе – алкоголь”.

Зазначається, що днями “володарка морська”, як Уманець себе іменує в Кирилівці, оголосила евакуацію для всіх мешканців, які чекають на ЗСУ та підтримують Україну. Ба більше, вона зажадала виселити з селища не лише патріотів, а й їхніх батьків, родичів, друзів та “навіть коханців”. Своє звернення “гауляйтерка” адресувала окупаційній поліції.

“Шановні колеги, сусіди, жителі нашого сільського поселення. Доброзичливці чи ні, звертаюся до вас. Маємо розуміти: за свої слова, вчинки, дії несете відповідальність індивідуально. Звертаю увагу: всі, хто свідомо чи ні працює на українську сторону, підлягають тотальній перевірці. Ці люди наражають на небезпеку життя своїх сусідів, друзів, але не самих себе. Коригуючи вогонь проти мирного населення Кирилівки та району, Мелітополя та всієї звільненої території РФ, ці люди вбивають. Це вбивці!” – істерично висловилася зрадниця України про своїх земляків, які, на відміну від неї, не стали на бік ворога.

Вона назвала “терористами нашої території” нібито пособників таких людей, вказавши на їхніх мам і тат, сестер і братів, друзів, коханців, сусідів. Насамкінець, підкреслили журналісти, Уманець звернулася до окупаційних правоохоронних органів та компетентних служб із проханням “видворити за межі нашої батьківщини зрадників та їхніх пособників”.

“З таким розмахом Уманець може залишитися одна у всій Кирилівці в оточенні десятка наближених хліборобів, які кинуть її, як тільки на горизонті з’явиться ЗСУ, сміються з гауляйтерки-алкоголічки місцеві жителі”, – пише ЗМІ.
У Кирилівці місцева ''гауляйтерка'' погрожує депортацією українцям, які чекають на ЗСУ: їй натякнули на ''бавовну'' – ЗМІ

За його даними, вночі 18 січня у Кирилівці підірвали окупантів, що призвело до жертв серед них. Від вибуху прокинулася добра половина селища: цього разу “бавовна” “постукалася” до будинку затятих прихильників “рассєя прийди” – сімейства Смирнових.

“За інсайдерською інформацією, у будинку Смирнових квартируються загарбники. Сьогодні до них залетіла граната. Вибух чув весь центр Кирилівки, де й живуть зрадники. Серед окупантів є поранені й трупи”,– йдеться в повідомленні.

Зазначається, що самі Смирнови – досить відомі у Кирилівці. Сім’я володіє магазином “Ніка” у центрі селища.

“За України Смирнови жили, м’яко кажучи, дуже добре, багатіючи з кожним днем. Але з приходом РФ заспівали по-іншому: виявляється, для повного щастя їм не вистачало тільки окупації. З перших днів вони всіляко вітали загарбників, щільно спілкувалися з фейковим мером селища Катериною Уманець, не раз брали участь у пиятиках “морської володарки”, – пишуть журналісти.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )