Connect with us

Новини

У Китаї закликали Захід не поставляти Україні зброю, щоб “припинити війну”

Published

on

Спеціальний представник Китаю з питань Євразії Лі Хуей закликав Захід припинити постачати Україні зброю та розпочати мирні переговори. Він заявив, що, на його думку, ні Україна, ні Росія “не зачинили двері для переговорів”.

Про це повідомила Associated Press. Видання цитує заяви Лі Хуея, які він висловив під час пресконференції у Пекіні після візиту до країн Європи. war.obozrevatel.com

Так, за словами спецпредставника Китаю, для встановлення миру в Україні необхідно припинити відправляти зброю на поле бою та провести переговори.

“Китай вважає, що якщо ми справді хочемо покласти край війні, врятувати життя та встановити мир, для нас важливо припинити надсилати зброю на поле бою, інакше напруженість буде тільки зростати”, – сказав Лі Хуей.

Advertisement

Спецпредставник Китаю дав зрозуміти, що його турне, яке він провів 15-28 травня і під час якого відвідав Україну, Росію, Польщу, Францію, Німеччину та штаб-квартиру Європейського Союзу в Брюсселі, не принесло відчутних результатів. Тому Пекін наразі розглядає можливість наступних поїздок.

Сам же ж Лі заявив, що готовий відправити другу делегацію для обговорення можливого “політичного врегулювання”, але не уточнив, якими можуть бути наступні кроки Китаю.

Прокоментуйте:
Advertisement