Connect with us

Новини

У мережі повідомили, що наркодилера Чернецького випустили з-під варти?: прокуратура розставила крапки над “і”

У мережі повідомили, що наркодилера Юрія Чернецького, обвинуваченого у продажу кокаїну в нічних клубах Києва, нібито випустили з-під варти. У Київській міській прокуратурі уточнили, що це стосується іншого кримінального провадження, фігурантом якого є наркодилер.

Наразі зловмисник залишається під вартою. Про це OBOZREVATEL повідомили у пресслужбі прокуратури.

Так, Telegram-канал “Київ Оперативний” опублікував ухвалу Печерського райсуду Києва, в якій закрили провадження у зв’язку із закінченням строку досудового розслідування. Цією ухвалою такою було скасовано запобіжний захід к вигляді тримання під вартою, який застосовувався стосовно Чернецького.

У Київській міській прокуратурі наголосили, що зловмисник залишається під вартою у межах вироку суду першої інстанції, яким його засуджено до 5 років позбавлення волі.

Advertisement

“Що стосується ухвали від 16.05. 2023, то це рішення прийнято щодо іншого кримінального провадження, в якому цій особі також було повідомлено про підозру за аналогічними фактами. Прокуратура категорично не згодна з цим рішенням і буде його оскаржувати“, – додали там.

У мережі повідомили, що наркодилера Чернецького випустили з-під варти: прокуратура розставила крапки над "і"

Варто зазначити, що у січні 2021 року прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно підозрюваного; за результатом судового розгляду прокурором повністю доведено його вину. Бориспільський міськрайонний суд Київської області дав йому 5 років позбавлення волі.

Прокоментуйте:
Advertisement